Laktator elektryczny Canpol – recenzja, opinie

Laktator elektryczny Canpol został tak skonstruowany, by wspomagać i regulować laktację. Również chroni przed zastojami pokarmu, co znacznie ułatwia karmienie piersią.

Innowacyjna technologia w nim zastosowana, idealnie odwzorowuje naturalny rytm dwufazowy ssania dziecka. Na początku pracuje nieco mocniej, wywołując laktację, a później odzwierciedla wolne i głębokie ssanie dziecka, co umożliwia szybki wypływ pokarmu. Posiada trzystopniową regulację siły ssania oraz pozwala na jej dostosowanie do naszych potrzeb oraz komfortu.

Porównaj ceny laktatorów elektrycznych Canpol

W tym laktatorze została zastosowana miękka nakładka masująca, która bardzo pomaga w naturalnym wypływie pokarmu.

Jest możliwy do połączenia z innymi akcesoriami Canpol Babies, które służą do przechowywania pokarmu. Do zestawu dołączony jest adapter, który umożliwia nam odciąganie pokarmu bezpośrednio do butelek, zarówno szeroko, jak i wąskootworowych oraz pojemników. To bardzo bezpieczny i higieniczny sposób odciągania pokarmu.

Panel sterowania posiada bardzo intuicyjne przyciski, które umożliwiają włączenie urządzenia, ale również sterowanie siły ssania, dzięki czemu odciąganie pokarmu jest bardziej komfortowe.

Zalety laktatora

 

Ogromną zaletą laktatora Canpol Easy Start, jest możliwość przelewania pokarmu zarówno do butelki wąskootworowej, jak również pojemnika. Do butelki dołączony jest smoczek, dostosowany do wieku dziecka. Ma on również pozytywną opinię ortodontów, ponieważ nie wpływa negatywnie na zgryz dziecka. Laktator może być podłączony do zasilania sieciowego, ale również ma możliwość działania na standardowe baterie, co umożliwia korzystanie z niego praktycznie w każdym miejscu. To idealne rozwiązanie np. w podróży. Zestaw do przechowywania pokarm posiada zarówno nakrętkę, jak również dysk uszczelniający co sprawia, że przechowywany pokarm jest w pełni zabezpieczony przed dostaniem się bakterii i zanieczyszczeń z zewnątrz.

Co ważne nakładka na pierś posiada część masującą oraz jest anatomicznie dostosowana do niej, przez co odciąganie pokarmu jest jeszcze bardziej naturalne, a przy tym komfortowe.

Zarówno nakładka, jak również butelka oraz przewód odprowadzający pokarm do pojemnika są możliwe do umycia i sterylizacji. Butelki dołączone do zestawu można myć w zmywarce oraz sterylizować. Jest to bardzo bezpieczny sposób na zachowanie higieny.

Laktator odznacza się również bardzo cichą pracą, dlatego odciąganie pokarmu przy śpiącym dziecku nie będzie problemem. Bardzo ważny jest jego niewielki rozmiar oraz możliwość odłączenia poszczególnych elementów, co pozwoli na łatwiejsze przechowywanie i transport laktatora. Jest idealnym laktatorem elektrycznym dla świeżo upieczonych mam, które chcą karmić piersią, ale mają nawał pokarmu lub muszą wrócić do pracy zawodowej.

Opinie o Laktatorze Canpol

Opinie o laktatorze Canpol są bardzo pozytywne. Panie chwalą go za cichą pracę oraz możliwość regulacji siły ssania. Okazuje się, że nie bez znaczenia jest również jego niewielki rozmiar oraz możliwość bezpośredniego przelewania pokarmu do pojemników, zabezpieczonych specjalnym kapslem. Dzięki niemu pokarm jest wolny od zanieczyszczeń z zewnątrz.

Przewiń do góry