Aktualizacja: Kwiecień, 2021

Blendery Ręczne ranking ( Kwiecień, 2021 )

Blender ręczny jest bardzo przydatnym urządzeniem w kuchni. Przede wszystkim pomaga nam w wykonaniu bardzo smacznych zup, ale również sosów, czy musów owocowych. Można również z jego pomocą bardzo szybko rozdrobnić bardzo twarde owoce, warzywa, czy nasiona. Warto kupić blender, który będzie miał moc co najmniej 1000 W, co pozwoli na szybką pracę. Bardzo istotny jest ruch ostrzy. Jeśli poruszają się one w górę i w dół można sprawić, że blendowanie będzie bardziej efektywne i dokładniejsze. Warto wybrać taki model, który będzie posiadał dodatkowe elementy, takie jak pojemnik zamykany z ostrzem do włożenia do środka lub tarczami ścierającymi, dzięki czemu rozdrobnimy i posiekamy na dowolne części warzywa i owoce, a nawet zastąpimy nim maszynkę do mielenia mięsa. Końcówki z ostrzami oraz sam pojemnik i ostrza powinniśmy móc umyć w zmywarce. Ważne, by ostrza były wykonane ze stali szlachetnej, ponieważ nie rdzewieją oraz są bardzo ostre, co ma przełożenie na jakość i szybkość blendowania i rozdrabniania. ranking blenderów ręcznych

Podsumowanie: 5 najlepszych blenderów ręcznych

Najlepszy blender ręczny [NASZ RANKING]

1
Philips Zoodler HR265790

Blender ręczny Philips Zoodler posiada moc 800W. Dzięki trzem różnym ostrzom może wykonywać trzy rodzaje makaronu z warzyw. Do zestawu dołączone są tarcze, pozwalające na cięcie warzyw oraz owoców. Posiada on technologię ProMix, dzięki której rozdrabnianie za pomocą blendera ręcznego jest nawet o 30% bardziej dokładne i dwa razy szybsze. Tryb pracy turbo pozwala na jeszcze szybsze rozdrabnianie. Przycisk SpeedTouch pozwala na obsługę blendera jedną ręką. W zestawie dołączona jest również końcówka do ubijania śmietany.
2
Braun MQ7087 czarny

Blender ręczny MQ 7087 posiada bardzo nowoczesną technologię ACTIVEBlade. Dzięki niej blender wykorzystuje aż 250% strefy aktywnego blendowania. W środku zostały umieszczone ostrza, które poruszają się w dół i w górę, przez co blendowanie ma zminimalizowanie ssanie o 55%, a czas pracy jest znacznie mniejszy. Posiada bardzo mocny 1000-watowy silnik, który umożliwia znacznie szybszą pracę. SPLASHControl pozwala z kolei na rozdrabnianie bez rozlewania i zabrudzeń. Blender wykonany jest ze stali nierdzewnej.
3
TEFAL HB659838 QuickChef 2w1

Blender ręczny Tefal QuickChef 2w1 posiada pojemnik z miejscem na dwa obrotowe ostrza, dzięki którym w szybki sposób rozdrobnimy warzywa i owoce. W zestawie jest również końcówka do blendera ręcznego, która pozwala na szybkie rozdrabnianie. Blender ma podświetlaną regulacje prędkości. Dzięki mocnemu 1000-watowemu silnikowi możliwe jest bardzo szybkie rozdrabnianie. Wykorzystano w nim również technologię, która zmniejsza ilość zabrudzeń w trakcie blendowania.
4
Bosch CleverMixx MSM2610B

Bender ręczny Bosh CleverMixx posiada silnik o mocy 600 W, dzięki czemu blendowanie i rozdrabnianie zajmuje znacznie mniej czasu. Ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Można łatwo go również wyczyścić. Dzięki nowoczesnej konstrukcji stopy oraz ułożeniu ostrzy, w czasie blendowania danie nie rozpryskuje się. Pojemnik do blendowania oraz końcówkę z ostrzami ze stali szlachetnej można myć w zmywarce. Z jego pomocą miksujemy oraz rozdrabniamy np. orzechy, czy nasiona.
5
Braun MQ 3025 Omelette biały

Blender ręczny do rozdrabniania Braun MQ 3025 Omelette posiada bardzo mocny 700-watowy silnik, co pozwala na bardzo szybkie rozdrabnianie. Zastosowano w nim również bardzo przełomową technologię PowerBell PLUS, która umożliwia rozdrabnianie nawet twardych kawałków owoców czy warzyw. Dzięki dodatkowemu środkowemu ostrzu, zwiększa się obszar cięcia, co pozwala na rozdrabnianie obrotowe. Stopka z ostrzami w kształcie kielicha zapobiega zachlapaniu i umożliwia czystą pracę.
Przewiń do góry