AKTUALIZACJA: Wrzesień, 2020

Ranking Filtrów do wody pod Zlew ( Wrzesień, 2020 )

Nasz Wybór

FILTR POD ZLEW. OSMOZA RO6 MORION

PREMIUM

4-STOPNIOWY FILTR WODY DO KUCHNI POD ZLEW WFP3UF

NAJPOPULARNIEJSZY

FP3-K1 AQUAFILTER FILTR DO WODY POD ZLEW KDF

Filtr do wody pod zlew jest obecnie bardzo popularnym sposobem na uzyskanie czystej wody, bezpiecznej dla naszego zdrowia. Jest znacznie bardziej dokładny, niż tradycyjne filtry w dzbankach. Można z jego pomocą zyskać nieskazitelnie czystą wodę, wprost z kranu. To ogromne ułatwienie dla osób, które piją dużo wody i cenią sobie dobry smak kawy, czy herbaty. Filtry do wody posiadają bowiem możliwość zmiękczania wody pitnej, co w konsekwencji znacznie polepsza jej smak, a także chroni nasz czajnik, czy inne urządzenia przed gromadzeniem się kamienia.

Filtr do wody  powinien być również kupiony przez osoby, które dbają o środowisko naturalne i nie chcą kupować wody butelkowanej. Poniższy ranking wskazuje najlepsze dostępne na rynku filtry do wody pod zlew, które możemy samodzielnie zamontować w naszym domu. Warto zapoznać się z tymi modelami, ponieważ gwarantują nam one smaczną oraz bardzo czystą wodę, bez związków chloru, czy rdzy.

Podsumowanie: 5 Najlepszych Filtrów
do Wody pod Zlew

najlepsze filtry do wody pod zlew ranking

Najlepsze filtry do wody pod zlew [ NASZ RANKING]

1

FILTR POD ZLEW. OSMOZA RO6 MORION

Filtr pod zlew z odwróconą osmozą R06 MORION daje bardzo dobrze oczyszczoną wodę pitną. Jest bardzo kompaktowy i zajmuje niewiele miejsca. Pracuje na zasadzie odwróconej osmozy, co oznacza że jest w stanie przefiltrować wodę z dokładnością nawet do 0,001 mikrona. Ciśnienie maksymalne to 6 Bar a wydajność filtra to aż 8 litrów na godzinę. Technologia click&turn znacznie ułatwia nam wymianę filtrów na nowe. Filtr posiada specjalną membranę, która podczas filtracji pozbywa się rdzy, a także chloru i substancji chloropodobnych.

Jest bardzo wydajny i odpowiedni dla dużej rodziny. Woda po przefiltrowaniu przypomina w smaku tę źródlaną. Filtr jest gotowy od razu do montażu. Wolna jest od zanieczyszczeń, a specjalny rodzaj filtracji wielostopniowej sprawia, że można ją używać do przygotowywania potraw, czy wykonywania herbaty i kawy, bez martwienia się o kamień. Filtr gwarantuje znacznie dłuższe działanie czajnika elektrycznego. Wydajność filtra to aż 8 litrów na godzinę.

2

4-STOPNIOWY FILTR WODY DO KUCHNI POD ZLEW WFP3UF

Nowoczesny 4-stopniowy filtr do wody z systemem podzlewowym oraz membraną kapilarną. Jest bardzo ekonomiczny oraz szybki w montażu. Wyróżnia się wielostopniowym oczyszczaniem wody. Eliminuje zarówno zanieczyszczenia mechaniczne, jak również chlor i substancje chloropodobne. Specjalna membrana kapilarna TLCHF-2T marki AQUAFILTER usuwa zanieczyszczenia z wody aż do 0,02 mikrona. Pozwala to eliminować z wody wszystkie szkodliwe dla nas substancje.

Filtr składa się z filtra mechanicznego WPP20H, który filtruje z dokładnością aż do 20 mikronów, usuwa tym samym piasek, czy muł. Kolejny filtr węglowy WWBH usuwa do 99% chloru oraz rozpuszczalników, w tym także pestycydy. Wkład mechaniczny WPP5H filtruje wodę do 5 mikronów, eliminując z niej rdzę oraz piasek. Woda jest w pełni zdatna do picia.

Można jej również używać do przygotowywania potraw, czy herbaty. Filtr jest gotowy do montażu od razu, a w zestawie znajduje się kran do pobierania już przefiltrowanej wody.

3

FP3-K1 AQUAFILTER FILTR DO WODY POD ZLEW KDF

Filtr pod zlewowy AQUAFILTER FP3-K1 jest przeznaczony do montażu pod zlewem, w niewidocznym miejscu. Zajmuje niewiele miejsca, a mimo to posiada aż 3-stopniowy system filtrowania wody. Usuwa zarówno zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak piach, ale również metale ciężkie oraz pestycydy. Poprawia znacznie smak wody oraz jej zapach, przez eliminację z niej chloru. Filtry umieszczone w nim mają działanie bakteriostatyczne.

Składa się z filtra FCPS5 z wkładem z włókniny polipropylenowej, która zatrzymuje zanieczyszczenia do 5 mikronów, takie jak piach, czy rdzę. Filtr FCCST2 jest filtrem specjalistycznym, który uzdatnia wodę oraz ją zmiękcza, pozbawiając cząsteczek żelaza. Filtr FCCBKDF z kolei ma wkład węglowy, który wypełniony jest łupinami z orzechów kokosowych. Usuwa on skutecznie chlor, a także rozpuszczalniki chloropodobne. Usuwa również benzen i fenol, znacznie poprawiając smak wody.

4

FILTR WODY POD ZLEW ODWRÓCONA OSMOZA RO5 AQUAVITA

Filtr do wody po zlew z odwróconą osmozą AQUAVITA posiada nowoczesną wylewkę, która pozwala na pobieranie wody już oczyszczonej, po osmozie. Zbiornik pozwala nam magazynować aż 12 litrów wody. Wszystkie umieszczone w nim filtry posiadają atest PZH. System odwróconej osmozy wychwytuje najważniejsze, zagrażające nam zanieczyszczenia.

Potrafi usunąć aż do 98% zanieczyszczeń wody, zarówno tych mechanicznych, jak również związków w niej rozpuszczonych, w tym również mikroorganizmów. Woda po przefiltrowaniu nadaje się do bezpośredniego spożycia, co sprawia że możemy wiele zaoszczędzić na wodzie butelkowanej. Jest znacznie lepsza w smaku niż woda kranowa bez takiego oczyszczenia. Filtry niwelują z wody związku chloropodobne, chlor, a także filtrują ją z rdzy, piachu i mułu.

Magazynowanie wody w zbiorniku pozwoli sięgać po nią w razie potrzeby.

5

FILTR WODY POD ZLEW ODWRÓCONA OSMOZA RO5 AQUAVITA

Filtr posiada aż 3 antybakteryjne dyski centrujące, a także zapas wkładów FCPS20. Filtr pod zlew do wody ma aż 3 stopniowe filtrowanie wody. Oczyszcza oraz zmiękcza wodę, poprawiając znacznie jej smak i zapach.

Pierwszy filtr FCPS20 ma wkład z włókniny polipropylenowej, który filtruje wodę z dokładnością do 20 mikronów, pozbawiając ją zanieczyszczeń stałych, takich jak piasek, czy muł. Wkład może być używany do 6 miesięcy. Drugi filtr FCCST zmiękcza wodę z pomocą granulatu jonowymiennego.

Chroni urządzenia gospodarstwa domowego przed zbyt żelazistą wodą. Jego żywotność to aż 4 miesiące. Zmniejsza również nieprzyjemny smak i zapach wody. Korpus filtra jest trzyczęściowy, co umożliwia bardzo łatwy montaż, a także wymianę poszczególnych filtrów. Za pomocą specjalistycznych filtrów możemy pozbyć się z wody nieprzyjemnego zapachu, a także szkodliwych dla nas substancji, takich jak choćby chlor, czy związki chloropodobne.

Na co zwrócić uwagę wybierając filtr do wody pod zlew?

Filtry do wody pod zlew dają nam ogromne możliwości jeśli chodzi nie tylko o oszczędność na wodzie butelkowanej, ale również na zużytkowanie już przefiltrowanej wody. Ma ona znacznie lepszy smak, dlatego warto zastanowić się nad zakupem takiego filtra do naszego domu.

wielostopniowość filtrowania wody – w filtrze, który montowany jest do kranu, bardzo ważne jest wielostopniowe filtrowanie wody, by woda miała odpowiedni smak, należy przefiltrować ją kilkukrotnie, za pomocą różnego rodzaju filtrów; woda kranowa posiada w sobie wiele zanieczyszczeń, które mogą zagrażać naszemu zdrowiu; dla naszego bezpieczeństwa warto, by filtr posiadał specjalną membranę, która wychwytuje cząsteczki chloru; bardzo potrzebny jest również filtr węglowy, którego celem jest zmniejszenie ilości stałych cząsteczek w wodzie, takich jak muł, czy piach

łatwość montażu – wiele filtrów do wody pod zlew zabiera dużo cennego miejsca, jednak obecnie nowoczesne filtry do wody mają szerokość maksymalną 40 cm, co pozwala na ich montaż pod zlewem w niewidoczny sposób, nie zabierając wiele miejsca, są one najczęściej umieszczane w półce lub szufladzie pod zlewem

przygotowanie do montażu – każdy zestaw z filtrem pod zlewem powinien być po odpakowaniu gotowy do montażu oraz użytku, w zestawie znajduje się również specjalny kran, który będzie dystrybuował czystą wodę

dodatkowe funkcje filtra – ma on za zadanie również poprawić smak wody, niektóre filtry jonizują ją również oraz dodają cenne minerały, które poprawiają jej jakość oraz wpływają pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie, istnieją filtry, które podnoszą pH wody do poziomu wody alkalicznej

eliminacja wirusów i bakterii – odpowiedni filtr powinien również eliminować z wody wirusy oraz bakterie, które mogą nam zagrażać, w tym celu konstruowane są wielopoziomowe filtry pod zlew

możliwość szybkiej zmiany filtra – filtry, zwłaszcza te węglowe, powinny być dość często wymieniane, specjalny rodzaj ich montażu sprawia, że za pomocą jednego kliknięcia można umieścić nowy filtr i wyrzucić ten zużyty.

Przewiń do góry