Aktualizacja: Listopad, 2021

Hulajnoga elektryczna 100 km/h Ranking ( Listopad, 2021 )

Hulajnoga elektryczna to ciekawy sprzęt, który pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieści bez wyciągania samochodu z garażu. Wszechobecne korki, głównie latem, kiedy w samochodzie panuje okropny skwar, hulajnoga to doskonały wybór. Można nią pokonać sporo kilometrów na jednym ładowaniu, jednak wszystko zależy od konkretnego modelu. Choć im lepsza hulajnoga, tym droższa, sporo osób szuka sprzętu, który zagwarantuje pokonanie 100 km na jednym ładowaniu. Warto jednak hulajnogi elektryczne ostrożnie dostosowywać do wieku.
najlepsze hulajnogi elektryczne 100km-h ranking

Podsumowanie: 5 najlepszych hulajnoga elektryczna 100km/h

Najlepsze hulajnogi elektryczne do 100km/h [NASZ RANKING]

1
W-Tec Dealan 10 Z Siodełkiem Czarny

Hulajnoga elektryczna W-TEC Dealan to rewolucyjne urządzenie z siedziskiem. Maksymalna prędkość tej hulajnogi to 45 km/h, jednak na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać aż 100 km. Wszystko dzięki wspaniałemu akumulatorowi jonowemu 26 A, który ładuje się do pełnej pojemności ok. 11-12 godzin. Nośność tego sprzętu wynosi 120 kg, a nachylenie terenu, po którym można jechać do 10 stopni. Nadaje się fantastycznie do jazdy pod górę. Regulowana wysokość kierownicy pozwala na dostosowanie jej do konkretnego użytkownika.
2
Motus PRO 11

Hulajnoga elektryczna Motus Pro 11 to najlepsza w swojej klasie hulajnoga, która prezentuje się nieco inaczej niż inne produkty. 11-calowe koła zapewniają stabilną jazdę. Hulajnogę napędzają dwa silniki o mocy 1600 W, co łącznie daje moc 3200 W. Pozwala ona rozpędzić się nawet do 100 km/h. Rozbudowane zawieszenie oraz mocne hamulce stoją na straży bezpieczeństwa użytkownika. Hamulce tarczowe firmy Nutt to bezpieczne hamowanie z każdej prędkości. Hulajnoga charakteryzuje się dużym zasięgiem, sięgającym nawet do 100 km.
3
Techlife X9

Hulajnoga elektryczna Techlife X9 to inżynieryjne arcydzieło, które odznacza się perfekcją oraz fantastycznym designem. Sprzęt został przetestowany w ekstremalnych warunkach. Akumulator litowo-jonowy marki LG o pojemności 32 Ah zapewnia zasięg do 100 km. Najnowsza technologia pozwala zoptymalizować proces ładowania, by zapewnić niezawodną pracę baterii. Dwa mocne bezszczotkowe silniki elektryczne – każdy o mocy 1600 W mogą rozpędzić hulajnogę do prędkości 100 km/h. Oświetlenie LED wykorzystuje diody SMD.
4
Hulajnoga elektryczna Kaabo Wolf Warrior 11+

Hulajnoga elektryczna Kaabo Wolf Warrior 11+ to fantastyczny sprzęt zaprojektowany do jazdy zarówno po mieście, jak i grząskich, nie do końca równych terenach. Posiada dwa mocne silniki, każdy po 1200 W połączone z dwoma sterownikami 40 A. Maksymalna moc hulajnogi to 5400 W. Dzięki temu hulajnoga może rozpędzić się nawet do 80 km/h. Hydrauliczne hamulce połączone z układem ABS dbają o bezpieczeństwo osoby jeżdżącej. Doskonała widoczność nawet w półmroku zapewniona jest przez diody LED. Bateria LG 35 Ah pozwala na przejechanie nawet 100 km.
5
Vsett 11+

Hulajnoga elektryczna Vsett 11+ to jeden z najlepszych sprzętów tego rodzaju, jaki jest dostępny na rynku. Zapewnia ekstremalne doznania. Jest to inżynieryjne arcydzieło. Stworzona została dla najbardziej wymagających klientów. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 42Ah/60V zapewnia zasięg nawet do 150 km. Dwa potężne silniki bezszczotkowe o mocy 1500 W każdy rozpędzają hulajnogę nawet do prędkości 85 km/h. Hulajnoga posiada oświetlenie LED, które pozwala na jazdę po grząskim terenie. Ponadto hulajnoga wyposażona została w duże 11-calowe koła.
Przewiń do góry