Aktualizacja: Kwiecień, 2021

Kuchenki Gazowo Elektryczne Ranking ( Kwiecień, 2021 )

Kuchenki gazowo-elektryczne są obecnie nadal bardzo popularne. Wiele osób nie może mieć płyty indukcyjnej lub z innych względów woli kuchenkę na gaz. Należy wybrać taki rodzaj kuchenki, która będzie miała co najmniej 4 palniki, dostosowane wielkością do szerokości garnków czy patelni. Dodatkowo warto również sprawdzić, czy pokrętła posiadają wbudowaną zapalarkę, co znacznie ułatwi korzystanie z kuchenki. Piekarnik z kolei powinien mieć wbudowane w sobie opcje, ułatwiające pieczenie i zapiekanie. Bardzo dobrą opcją w piekarnikach elektrycznych są różne programy pieczenia, w tym możliwość zmiany grzania grzałki z dolnej na górną. Obecnie również wszystkie piekarniki elektryczne posiadają termoobieg, który znacznie skraca czas pieczenia potraw oraz nagrzewania się piekarnika. Można również z jego pomocą rozmrozić mięso, czy zamrożoną potrawę, bez potrzeby długiego czekania. Kuchenki gazowe z piekarnikami elektrycznymi powinny mieć również opcję parowego oczyszczania, dzięki czemu domywanie środka piekarnika oraz szyby jest znacznie prostsze. ranking kuchenek gazowo elektrycznych

Podsumowanie: 5 najlepszych kuchenek gazowo elektrycznych

Najlepsze kuchenki gazowo-elektryczne [NASZ RANKING]

1
Kuchaneka Gazowo-Elektryczna Amica 6226GCED3

Kuchenka gazowo-elektryczna Amica 6226GcED3.33ZpTsDA(Xx) posiada żeliwne, łatwe do umycia ruszty, a także szerokie palniki. Dodatkowo kuchenka posiada elektryczny piekarnik z termoobiegiem, dzięki czemu pieczenie jest jeszcze szybsze i bardzie równomierne. Nagrzewa się on już w trzy minuty do temperatury 150 stopni, dzięki czemu znacznie szybciej można podgrzewać i zapiekać potrawy. Posiada on aż 11 funkcji, w tym pieczenia góra-dół oraz termoobieg i rozmrażanie. Potrójna szyba zapobiega oparzeniom.
2
Kuchaneka Gazowo-Elektryczna Beko FSE62120DX

Kuchenka Beko FSE62120DX posiada piekarnik elektryczny z funkcja grilla oraz termoobiegiem, co jeszcze lepiej pozwoli nam na pieczenie oraz zapiekanie. Kuchenka gazowa posiada stabilne, żeliwne palniki łatwe do czyszczenia, dodatkowo również mają one taki rozstaw, by zmieścić na nich większe garnki oraz patelnie. Piekarnik umożliwia pieczenie z włączoną tylko dolną grzałką i termoobiegiem, górną grzałką i termoobiegiem oraz grillowanie. Szyba wykonana jest z materiału łatwego w czyszczeniu.
3
Bosch HXN390D50L Kuchaneka Gazowo-Elektryczna

Kuchenka Bosch HXN390D50L posiada płytę gazową z czterema palnikami – dwoma standardowymi oraz jednym oszczędnym i jednym szybkim. Zapalarka elektryczna jest zintegrowana w pokrętle. Ruszt posiada dwie części i jest emaliowany, dzięki czemu znacznie łatwiej go wyczyścić. Kuchenka ma również termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Piekarnik elektryczny posiada funkcję grill, a także grzałkę góra-dół oraz termoobieg. Można w nim zapiekać, a także rozmrażać potrawy, czy piec pizzę.
4
GORENJE K634XH Kuchaneka Gazowo-Elektryczna

Kuchenka GORENJE K634XH posiada emaliowany ruszt, który jest bardzo łatwy do czyszczenia. Piekarnik elektryczny posiada specjalne drabinki, dzięki którym możemy odpowiednio ustawić położenie blachy. Dzięki termoobiegowi znacznie szybciej podgrzejemy lub upieczemy potrawę. Nienagrzewająca się szyba sprawia, że korzystanie z piekarnika jest bardzo bezpieczne. Wyświetlacz LCD pokazuje godzinę oraz ma wbudowany również timer. W pokrętłach umieszczona jest automatyczna zapalarka, co ułatwia korzystanie z kuchenki gazowej.
5
INDESIT I6GMH6AG Kuchaneka Gazowo-Elektryczna

Kuchenka gazowo-elektryczna z piekarnikiem elektrycznym INDESIT I6GMH6AG (X)/U posiada multifunkcyjny piekarnik, który dzięki różnym programom pozwala nam na znacznie szybsze pieczenie i zapiekanie. Programy to m.in. słodkie wypieki, pizza, zapiekanie, grill oraz rozmrażanie. Szyba w piekarniku pokryta jest tak, by móc ja znacznie prościej umyć. Można również użyć opcji czyszczenie parowe. Płyta gazowa posiada możliwość szybkiego czyszczenia. W pokrętłach jest ukryta zapalarka, co znacznie ułatwia korzystanie z niej.
Przewiń do góry