Aktualizacja: czerwiec, 2022

Lek na wątrobę i trzustkę ranking ( czerwiec, 2022 )

Obawiasz się, że Twoja wątroba i trzustka potrzebują pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu? W takim wypadku zdecyduj się na dobrej jakości leki, których zadaniem będzie postawienie tych dwóch narządów do pionu. Zawarte w lekach substancje pochodzenia roślinnego oddziałują pozytywnie i przy okazji są bezpieczne dla zdrowia człowieka. Jeśli szukasz dobrych jakościowo leków, koniecznie zerknij na nasz ranking. W preparatach polecanych znajdziesz takie substancje, jak ekstrakt z liścia karczocha, ostryżu długiego, korzenia cykorii czy ostrokrzewu paragwajskiego.

Podsumowanie: 5 najlepszych lek na wątrobę i trzustkę

Najlepsze lek na wątrobę i trzustkę [NASZ RANKING]

1
Essentiale Max na wątrobę 600mg 30 kaps.

Essentiale Max na wątrobę to nr 1 w naszym kraju, jeśli chodzi o leki wspomagające pracę wątroby, jak i trzustki. W jednej tabletce znajdziemy najwyższą dawkę fosfolipidów, które są niezbędne do prawidłowego działania narządów. Lek ten polecany jest dla dzieci powyżej 12. Roku życia, jak i dla dorosłych. Wystarczy jedna kapsułka 3 razy na dobę, aby w szybkim czasie poczuć ulgę. Lek ten gwarantuje regenerację, wzmocnienie, a przy okazji chroni komórki przed toksynami. Jeśli masz nieustanne uczucie pełności, Twoja forma spadła – koniecznie sięgnij po ten lek!
2
Sylimarol 70mg 30 tabl

Sylimarol to produkt leczniczy ze składnikami głównie pochodzenia roślinnego, który zalecany jest głównie do stosowania podczas rekonwalescencji. Jeśli więc Twoja wątroba i trzustka zostały uszkodzone przez środki ochrony roślin czy alkohol, koniecznie sięgnij po ten lek. Stosuje się go również wspomagająco podczas ostrych czy przewlekłych chorób dotykających wątrobę. W składzie zawiera łuski ostropestu plamistego. Lek polecany jest dla dzieci powyżej 12 lat oraz dla dorosłych. Aby odczuć różnicę, trzeba stosować lek ok. 4 tygodnie.
3
Kreon Travix , 50 kapsułek

Kolejną ciekawą propozycją jest Kreon Travix. Jest to wyjątkowy preparat w postaci kapsułek, który zawiera mieszaninę enzymów trawiennych zwanych „pankreatyną”. Pomaga ona dokładnie trawić pokarm. Pozyskiwana jest z trzustek wieprzowych. Lek ten wskazany jest do stosowanie podczas raka trzustki, ataku ostrego zapalenia trzustki, w sytuacji, kiedy pacjent ma usunięta trzustkę, usunięty żołądek lub jego część, a także, kiedy cierpi na zespolenie żołądkowo-jelitowe. Świetnie sprawdza się także podczas sytuacji, w której mamy do czynienia z zablokowanym przewodem wyprowadzającym z trzustki lub pęcherzyka żółciowego.
4
VERDIN COMPLEXX 30 tabl.

Jeśli szukasz dobrej jakości leku działającego wspomagająco na wątrobę i trzustkę, koniecznie sięgnij po Verdin Comlexx. Jest to produkt, który cechuje się wysoką biodostępnością. Skład tego preparatu opiera się na wysokiej jakości ekstraktach roślinnych. Posiadają one potwierdzone działanie, dzięki czemu można śmiało pokusić się o korzystanie z leku Verdin. Znacznie ułatwia on pracę wątroby, niweluje skłonności do wzdęć oraz odbijania. Pobudza układ pokarmowy do lepszej pracy oraz eliminuje uczucie ciężkości po jedzeniu. Dzięki temu produktowi szybko wrócisz do swojej formy!
5
Fortiliver Forte 750mg 30 kaps

Fortiliver Forte to dobrej jakości kapsułki, które działają wzmacniająco na wątrobę oraz chronią ją przed negatywnymi skutkami jedzenia czy złej diety. W składzie tych tabletek znajdziemy lecytynę sojową, która jest doskonałym źródłem fosfolipidów naturalnego pochodzenia. Jeśli chcesz, aby Twoja wątroba działała prawidłowo, koniecznie skuś się na preparat, jakim jest Fortiliver Forte. Jest on doskonałym dla dzieci, które ukończyły 12 lat, a także dla dorosłych, Wystarczy jedna kapsułka 2 razy dziennie, aby w szybkim czasie poczuć różnicę.
Przewiń do góry