Aktualizacja: czerwiec, 2022

Mikser z misą obrotową ranking ( czerwiec, 2022 )

W każdym domu powinien znaleźć się mikser. Jeśli lubisz piec ciasta, jeśli od czasu do czasu musisz zagnieść ciasto drożdżowe na chleb – koniecznością jest posiadanie chociażby zwykłego miksera. Ale nie ulega wątpliwości, że lepszy jest mikser z misą. Może to być super robot, ale też zwykły robot z misą obrotową. Na szczęście znajdziemy jeszcze takie produkty na naszym rynku. Obrotowa misa znacznie ułatwia ubijanie białek czy właśnie zagniatanie ciasta. Możesz wybierać wśród mikserów z plastikową misą, ale również metalową.

Podsumowanie: 5 najlepszych mikser z misą obrotową

Najlepsze mikser z misą obrotową [NASZ RANKING]

1
Kenwood Chefette Lite HMP34.A0WH

Kenwood Chefette Lite to świetny mikser ręczny, który posiada wytrzymałą, solidną metalową misę. Jest ona odporna na odbarwienia, a ponadto nie wchłania zapachów. Możesz w niej miksować wszystko, nawet najbardziej wymagające składniki. Mocny silnik 450W zapewnia doskonałe efekty miksowania. Dla tego urządzenia nie ma rzeczy niemożliwych. Regulacja prędkości pozwala zarówno na niskie, jak i wysokie obroty. W zestawie znajdziesz także mieszadła do ubijania oraz mieszadła do zagniatania ciasta. Wykonasz dzięki niemu musy, kremy, ciasta i wiele innych.
2
Bosch MFQ36460 Biały

Marka Bosch oferuje fantastyczny mikser ręczny z misą obrotową. Jest to model Bosch MFQ36460 w kolorze białym. Jego moc wynosi 450W. Regulacja prędkości od 1 do 5. Dodatkowym atutem jest również tryb turbo, który gwarantuje naprawdę wysokie obroty. W zestawie, poza misą, znajdziesz dwie pary końcówek – do ubijania oraz do mieszania ciasta drożdżowego. Te elementy można z łatwością myć w zmywarce. Mikser ten jest doskonałym wyborem, jeśli potrzebujesz narzędzia, jednak nie masz zbyt wielkich funduszy.
3
Bosch ErgoMixx MFQ36490

Kolejną ciekawą propozycją jest mikser Bosch ErgoMixx MFQ36490. Złożony jest ze stojaka z misą, które gwarantują bardzo wygodną obsługę. Nie musisz w takim wypadku używać rąk, co jest znacznym odciążeniem. Wysoka moc pozwala na zagniatanie ciasta drożdżowego, jak i ubijanie piany, śmietany, kremów i wiele więcej. Mikser zapewnia także bardzo wygodną obsługę. Ergonomiczny uchwyt oraz miękka w dotyku rączka pasuje do każdej dłoni. Podczas miksowania możesz mieć kontrolę nad wszystkim, ponieważ mikser zapewnia regulację prędkości.
4
MPM MMR-16Z

Świetnym wyborem, jeśli chodzi o mikser z misą obrotową będzie urządzeniem MPM MMR-16Z. Jest to funkcjonalne urządzenie i bardzo wygodne w użyciu. Moc 750 W pozwala na poradzenie sobie z każdym zadaniem, nawet bardzo trudnym. Mikser posiada 5-stopniową regulację prędkości oraz funkcję Turbo. Misa ma pojemność 3,4 l, dzięki czemu sporo się w niej zmieści. Blokada podstawy pozwala na rezygnację z jej obrotów. W zestawie znajdziesz również stabilny stojak oraz dwie pary mieszadeł – do ubijania i do ugniatania.
5
Electrolux ESM3310

Ostatnia nasza propozycja to mikser Electrolux ESM3310. Jest to mikser ręczny, który gwarantuje niezbędne narzędzia do tego, by łączyć ze sobą wszystkie składniki. Mikser ten to urządzenie 2w1. Może występować z misą i stojakiem, jak i indywidualny mikser ręczny. Z takim sprzętem pieczenie będzie znacznie łatwiejsze. W zestawie nie brakuje końcówek do ubijania oraz mieszadeł hakowych, które doskonale nadają się do ciast drożdżowych czy do chleba. Jeśli szukasz trwałego, silnego miksera, koniecznie postaw na tę propozycję!
Przewiń do góry