Aktualizacja: Kwiecień, 2021

Młynek do kawy żarnowy ręczny ranking ( Kwiecień, 2021 )

Młynki ręczne to narzędzia przeznaczone głównie dla prawdziwych koneserów kawy. Zazwyczaj posiadają bardzo trwałe, regulowane ostrza ceramiczne lub stalowe, które umożliwiają przygotowanie kawy dokładnie pod preferowany typ. Młynek do kawy żarnowy ręczny zazwyczaj posiada nietuzinkowy design, dzięki czemu doskonale nawiązuje do wzornictwa sprzed lat. Młynek do kawy żarnowy ręczny to prawdziwa gratka dla koneserów, których fascynuje powolne mielenie i upajanie się aromatem wydobywającym się ze świeżo zmielonych ziaren kawy. Dostępne są w stylu vintage lub w bardziej modernistycznej formie. Każdy model młynka do kawy wyposażony jest w wydajne, trwałe żarna pozwalające regulować stopień rozdrobnienia ziaren. Młynek do kawy żarnowy ręczny często kojarzy nam się ze starymi urządzeniami, z których korzystały nasze babcie. Obecnie wracają do łask i można je znaleźć w wielu współczesnych kuchniach. Jeśli jesteś fanem kawy zaparzanej ze świeżo mielonych ziaren, koniecznie skorzystaj z naszego rankingu i wybierz najlepszy młynek do kawy żarnowy ręczny!

Podsumowanie: 5 najlepszych młyneków do kawy żarnowych ręcznych

Najlepszy młynek do kawy żarnowy ręczny [NASZ RANKING]

1
Hario Coffee Mill Dome MCD2

Hario Coffee Mill Dome MCD2 to rewelacyjne połączenie klasyki z nowoczesną technologią. Młynek ten doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, gdzie wydobędzie z ziaren kawowych to, co najlepsze. Sprawdzi się jako prezent dla pasjonatów świeżo mielonej kawy, którzy znajdują przyjemność w samodzielnym jej przygotowaniu. W pełni ręczny, wykonany z drewna i stali, z ceramicznym żarnem nawiązuje wyglądem do tradycyjnych młynków sprzed lat. Atutem są regulowane żarna, które pozwalają na dobranie odpowiedniej grubości ziaren.
2
Hario Młynek ręczny MM-2

Młynek ręczny Hario MM-2 to tradycyjny, drewniany młynek, wykonany z najwyższą starannością i ogromną dbałością przez japońską markę Hario. Podczas tworzenia tego młynka ręcznego, użyto takich materiałów, jak naturalne drewno, żelazny uchwyt, pokrywa z tworzywa sztucznego oraz ceramiczne żarna. Stanowią one gwarancję długiego i niezawodnego działania. Młynek ręczny z żarnami Hario MM-2 doskonale sprawdzi się jako prezent do zapalonego kawosza, którego fascynuje każdy etap przyrządzania tego niesamowitego trunku, łącznie z mieleniem ziaren.
3
Rhinowares Hand Coffee Grinder Młynek Ręczny Z Adapterem Do Aeropress

Rhinowares Hand Coffee Grinder Młynek Ręczny z adapterem Rhin026 to wytrzymały i niezwykle pojemny młynek do kawy, który został wyposażony w adapter. Młynek doskonale pasuje do tłoku Aeropressa, dzięki czemu kawa może być mielona bezpośrednio do zaparzacza. Idealnie sprawdza się w domu, jak i w pracy czy w podróży. Młynek ten posiada ceramiczne, samozaciskowe i stożkowe żarna, które cechują się dużą wytrzymałością. Nie rdzewieją i nie zmieniają zapachu kawy. Rhinowares Hand Coffe Frinder oferuje kilka stopni zmielenia, dzięki czemu na początku można poeksperymentować i wybrać dla siebie najlepszy.
4
Gipfel młynek do kawy 9220

Młynek ręczny do kawy z żarnami Gipfel 9220 to fantastyczny pomysł na drobny upominek dla osoby, która fascynuje się kawą oraz etapami jej przyrządzania. Młynek ten wykonany został z ciemnobrązowego drewna, które rewelacyjnie się prezentuje i z pewnością ozdobi każdą kuchnię. Posiada zamknięty pojemnik na ziarenka kawy, wysuwaną szufladkę na zmieloną kawę oraz regulowany stopień rozdrabniania. Sprawdzi się rewelacyjnie w każdej sytuacji, a ponadto każdego fana tego nietuzinkowego trunku wprowadzi w tajniki jego przyrządzania.
5
BIALETTI Młynek do kawy Czarny

Młynek do kawy ręczny z żarnami Bialetti Macinacaffen to wydajny i bardzo wygodny młynek od prestiżowej włoskiej firmy. Jest poręczny, umożliwia bardzo łatwe przygotowanie ziaren kawy do zaparzenia. Wyposażony jest w trwałe i mocne ceramiczne żarna, które z łatwością zmielą ziarna kawy. Całość urządzenia wykonana została z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze, natomiast pojemnik jest przezroczysty. Maksymalna pojemność pojemniczka to aż 6 filiżanek espresso, czyli dokładnie 30 gram zmielonej kawy.
Przewiń do góry