Aktualizacja: październik, 2022

Opaski monitorujące aktywność ranking ( październik, 2022 )

Nie ulega wątpliwości, że sport to zdrowie. Każdy z nas, kto chce o siebie odpowiednio zadbać, powinien o tym pamiętać. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak Ci idzie uprawianie sportu i co się dzieje z Twoim ciałem podczas aktywności, koniecznie wyposaż siebie w opaskę monitorującą aktywność. Jest to ciekawe urządzenie, które obecnie posiadają praktycznie wszyscy. Idealnie sprawdzają się u wszystkich, nie tylko u sportowców. Opaska może skutecznie motywować do kontynuowania aktywności kolejnego dnia, zwłaszcza, kiedy widzisz poważne efekty.
Najlepsze-Opaski-monitorujące-aktywność-Ranking

Podsumowanie: 5 najlepszych opaski monitorujące aktywność

Najlepsze opaski monitorujące aktywność [NASZ RANKING]

1
Ade Fitvigo Am1801 Am1800 Opaska Monitorująca Aktywność Z Bluetooth Czarna

Opaska monitorująca Ade Fitvigo Am1800 to fantastyczne, malutkie urządzenie, którego zadaniem jest monitorowanie Twojej aktywności. Wbudowano tutaj krokomierz, który dokładnie liczy ilość zrobionych w ciągu dnia kroków. Ponadto, opaska pokazuje pokonaną odległość. Oblicza spalone kalorie, a dodatkowo wyświetla czas, dzięki czemu możesz ją nosić zamiast zegarka. Jest wodoodporna, w zestawie posiada baterie, a ładowanie odbywa się przy pomocy kabla USB. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest są tryby sportowe oraz możliwość śledzenia snu oraz jego interpretacji.
2
Havit Opaska monitorująca aktywność Fitness Tracker H1100

Kolejną ciekawą propozycją jest opaska Havit Fitness Tracker H1100. Dzięki niej możesz planować i przeprowadzać naprawdę efektywne treningi. Opaska pomoże Ci osiągnąć naprawdę wysoką formę, z której będziesz zadowolony. Jest wodoodporna, dlatego też możesz korzystać z niej na basenie czy podczas deszczu. Dodatkowe funkcje to prognoza pogody czy też możliwość kontrolowania aparatu smartfona. Opaska wyposażona została w specjalistyczny sensor PPG, który pozwala na precyzyjny pomiar tętna przez całą dobę.
3
Medel Cardio Watch 95185

Jeśli szukasz wydajnej, dobrze dopasowanej do Ciebie opaski monitorującej aktywność, dobrym wyborem będzie urządzenie Medel Cardio Watch. Świetnie radzi sobie z mierzeniem tętna na nadgarstku, a ponadto podaje Ci informacje na temat codziennej aktywności, takiej jak liczba zrobionych kroków, odległość, jaka została pokonana oraz spalone kalorie. Dodatkowym atutem tej opaski jest monitorowanie snu – czasu jego trwania oraz jakości. Umożliwia również uzyskanie informacji o wiadomościach SMS, połączeniach i wielu innych rzeczach, której pojawiają się na smart fonie.
4
Amazfit Band 5

Amazfit Band 5 to kolejna nasza propozycja, która posiada wiele ciekawych funkcji. Przede wszystkim pozwala mierzyć nasycenie krwi tlenem. Całodobowy monitoring tętna pozwala na obserwację tętna w czasie rzeczywistym, a ponadto powiadamia, kiedy jest zbyt wysokie. Co ciekawe, opaska pozwala również na pomiar stresu. Podpowie Ci, kiedy jesteś rozluźniony, kiedy lekko zestresowany, a kiedy poziom Twojego stresu jest naprawdę wysoki. Jeśli chcesz naprawdę wysokiej jakości opaskę, postaw właśnie na tę.
5
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 to ostatnia opcja, jaką znajdziesz w naszym rankingu. Może pochwalić się pełnym ekranem o przekątnej 1,56 cala, a także ponad 60 motywami. Wyświetlacz AMOLED daje jakość, która jest porównywalna do tych w smartfonach. Opaska pozwala na wykorzystanie aż 30 trybów fitness. Monitorowanie tętna to jedna z bardziej pożądanych funkcji w tym produkcie. Opaska śledzi również Twój sen i informuje o jego jakości. Wodoodporność pozwala na korzystanie z niej pod wodą i na basenie. Skorzystaj z naszej propozycji!
Przewiń do góry