Aktualizacja: sierpień, 2022

ozonator do żywności ranking ( sierpień, 2022 )

Ozonator do żywności to urządzenie do użytku domowego, który służy do dezynfekcji świeżych produktów spożywczych. Na rynku występują rożnej wielkości ozonatory, jednak w przypadku domowego użytku, na pewno sprawdzą się średniej wielkości sprzęty. Ozonator służy do ozonowania. Jeśli chcesz pozbyć się z żywności resztek chemii, pestycydów, bakterii, wirusów, pleśni, zarodków grzybów, azotanów czy konserwantów, ozonator w Twoim przypadku może okazać się niezbędny. Koniecznie sprawdź nasze propozycje w poniższym rankingu.

Podsumowanie: 5 najlepszych ozonator do żywności

Najlepsze ozonator do żywności [NASZ RANKING]

1
Ozonator jonizator ELTOM ZY-H103 PREMIUM + 5 GRATISÓW. Uniwersalny, do żywności, do samochodu, do domu

Pierwszym fantastycznym urządzeniem, na które warto zwrócić uwagę jest ozonator do żywności Eltom ZY—H103. Urządzenie to posiada wydajny generator jonizujący ujemnie, komplet rurek i dyfuzorów do ozonowania, a także poradnik, jak dokładnie ozonować żywność. Zastanawiasz się, do czego możesz go wykorzystać? Przede wszystkim do ozonowania żywności, ale również do ozonowania wody pitnej, odświeżania i czyszczenia lodówki, odkażania i odświeżania mięsa, usuwania bakterii, pleśni, grzybów azotanów z owoców i warzyw, a także usuwania szkodliwego działania bakterii.
2
True Wash Ozonator, Sterylizator Do Żywności

True Wash to ozonator do żywności, który fantastycznie sprawdzi się w Twoim domu. Jeśli mieszkasz w mieści i kupujesz zazwyczaj warzywa oraz owoce w supermarkecie, ich ozonowania to teraz konieczność. Urządzenie to posiada misę mieszcząca aż 8 l. Specjalna lampa UV usuwa ponad 99% wirusów oraz bakterii. Następuje rozpad molekularnej struktury RNA oraz DNA wszystkich zbędnych mikroorganizmów. Urządzenie idealnie nadaje się również do ozonowania butelek, zabawek czy innych przedmiotów używanych przez dziecko.
3
Inzeni Ozonator żywności BSD7

Jeśli szukasz innowacyjnego, profesjonalnego ozonatora do żywności, koniecznie sięgnij po ozonator marki Inzeni BSD7. Jego pojemność wynosi Az 10 l, co daje spore pole do popisu. Oczyszcza żywność, a przy okazji ozonuje w wodzie, jak i na sucho. Posiada 5 dedykowanych programów, które znacznie ułatwiają korzystanie z tego produktu. Możesz liczyć na to, że sprzęt całkowicie wyeliminuje chemię z Twojego jedzenia. Funkcja samoczyszczenia to gwarancja tego, że urządzenie zawsze będzie rewelacyjnie czyste.
4
Wenon MF-308

Wenon MF-308 to rewelacyjny ozonator z dodatkowym generatorem jonów ujemnych. Dzięki niemu można uzyskać powietrze wolne od bakterii i wirusów, jak i żywność. Posiada potężny ozonator 1000mg/h, który całkowicie eliminuje niepożądane składniki w żywności, wodzie i powietrzu. Usuwa pestycydy, chlor, fluor oraz bakterie z warzyw i owoców, a także zwiększa trwałość żywności, w tym mięsa, ryb i innych produktów. Świetnie sprawdza się podczas dezynfekcji zabawek czy akcesoriów dla dzieci. Może służyć również jako sterylizator do sprzętu laboratoryjnego czy kosmetycznego.
5
Mfresh Ozonator Z Programatorem Generator Ozonu N202C + Adapter Do Zapalniczki

Ostatnia nasza propozycja to ozonator Kawkaje 500mg/h. Świetnie sprawdza się w przypadku wody, powietrza, jak i żywności. Zakres pracy to od 1 do 40 minut. Jest to skuteczny sprzęt, który obsługuje się w bardzo łatwy sposób. Oczyszcza warzywa i owoce z pestycydów, usuwa bakterie, grzyby i pleśń. Sprawdza się świetnie podczas dezynfekcji mięsa, owoców morza czy ryb. Doskonale nadaje się do ozonowania wody pitej, oliwy, fasoli, kasz oraz innych produktów żywnościowych. Jeśli szukasz skutecznego, a przy okazji niedrogiego ozonatora, koniecznie sprawdź ten sprzęt!
Przewiń do góry