Aktualizacja: maj, 2022

Ozonator do żywności ranking ( maj, 2022 )

Ozonowanie żywności to jedna ze skutecznych metod dezynfekcji, uzdatniającą żywność oraz wodę do spożycia. Ozon pomaga pozbyć się szkodliwych bakterii, drobnoustrojów, a także pestycydów i nieprzyjemnego zapachu. Tego typu w pełni bezpieczny proces przedłuża czas przechowywania i umożliwia dalsze przetwarzanie zakupionej żywności. Dostępne na rynku niewielkie ozonatory do żywności to bardzo praktyczny gadżet, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, ale także w większych sklepach lub hurtowniach.

Podsumowanie: 5 najlepszych ozonatorów do żywności

Najlepsze ozonator do żywności [NASZ RANKING]

1
Inzeni Ozonator żywności BSD7

Szukasz skutecznego sposobu na przedłużenie terminu przydatności do spożycia zakupionych produktów? Koniecznie wypróbuj fantastyczny gadżet kuchenny od marki Inzeni. Urządzenie wyposażone zostało w spory pojemnik o zawartości 10 litrów, do którego bez problemu zmieszczą się mięso, owoce, warzywa, ryby i inne produkty spożywcze. Z pomocą 5 dedykowanych programów można ozonować także przedmioty, typu sztućce, dzięki specjalnej funkcji Tableware. Sprzęt pracuje z mocą 25W, a jego niewielkie rozmiary z łatwością wpasują się w ciasny zakamarek każdej kuchni.
2
True Wash Ozonator, Sterylizator Do Żywności

Ozonator do żywności producenta True Wash to wszystko, czego potrzebujesz, jeśli dbasz o zdrowie swoje i bliskich, dezynfekując zakupioną żywność oraz drobne przedmioty codziennego użytku. Ten konkretny model wyposażony został w specjalny obrotowy kosz o pojemności 8 litrów, do którego można włożyć różnorodne produkty spożywcze, sztućce i wiele innych. Zasada działania sprzętu opiera się na 6 nietuzinkowych funkcjach, umożliwiających dokładne mycie, dezynfekowanie i uzdatnianie artykułów do bezpiecznego spożycia.
3
Ozonator jonizator ELTOM ZY-H103 PREMIUM + 5 GRATISÓW. Uniwersalny, do żywności, do samochodu, do domu

Ozonator ZY-H103 marki Eltom to uniwersalny sprzęt umożliwiający dezynfekcję przede wszystkim żywności, ale także domu lub samochodu. Doskonale sprawdzi się w oczyszczaniu, przedłużaniu terminu do spożycia oraz odkażaniu mięsa, owoców, warzyw, ryb i wielu innych produktów spożywczych. Skutecznie usuwa także pyłki i szkodliwe zanieczyszczenia z pomieszczeń do 50 m2 w trybie szybkiego ozonowania lub 160 m2 podczas cyklicznej pracy. Proponowany ozonator pracuje wyjątkowo cicho, jest niezwykle wydajny i trwały, co potwierdza rekomendacja producenta o żywotności urządzenia do 10 000 godzin ozonowania.
4
Wenon MF-308

Jeśli szukasz atrakcyjnego cenowo, wydajnego ozonatora żywności oraz powietrza, to wybór modelu MF-308 producenta Wenon jest strzałem w dziesiątkę. Ten niewielki, poręczny sprzęt charakteryzuje klasyczny, elegancki design oraz odporna na uszkodzenia obudowa. Wykorzystując większą moc urządzenia, z łatwością można oczyścić i zdezynfekować różnorodne produkty spożywcze, w tym mięso oraz owoce i warzywa, pozbywając się tym samym z ich powierzchni szkodliwych pestycydów oraz antybiotyków. Dodatkowym atutem ozonatora jest czytelny, łatwy w obsłudze wyświetlacz.
5
Eltom ZY-H103

Generator ozonu ZY-H103 marki Eltom to innowacyjne urządzenie, które z łatwością poradzi sobie z oczyszczeniem powietrza, artykułów spożywczych oraz sterylizacją wody. Zasada jego działania opiera się na dokładnej dezynfekcji i pozbyciu się zarodników grzybów, pleśni oraz bakterii z różnorodnych powierzchni, w tym także żywności. Ten klasycznie prezentujący się model charakteryzuje cicha praca, niskie zużycie energii elektrycznej oraz dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z urządzenia, takie jak wbudowany timer.
Przewiń do góry