Aktualizacja: czerwiec, 2022

Płyta gazowa 5 palnikowa ranking ( czerwiec, 2022 )

Gotujesz dużo, często i dla wielu osób? Na pewno w Twojej kuchni sprawdzi się płyta gazowa 5-palnikowa. Na tym wyjątkowym urządzeniu na pewno nie zabraknie miejsca na dodatkowe naczynie do gotowania. Warto wiedzieć, że 5-palnikowa płyta wymaga nieco więcej miejsca na blacie, ale nie są to też jakieś ogromne zabrane powierzchnie. Czasem lepiej poświęcić kilkanaście centymetrów blatu, aby znacznie szybciej gotować. Płyty posiadają różną szerokość, wymiary zaczynają się na 68 cm, a kończą na 90 cm. Konkretny wybór zależy od naszych indywidualnych możliwości.

Podsumowanie: 5 najlepszych płyta gazowa 5 palnikowa

Najlepsze płyta gazowa 5 palnikowa [NASZ RANKING]

1
Płyta gazowa Kernau KGH 7534 T CI B Step Flame

Płyta gazowa z pięcioma palnikami Kernau KGH 7534 T. Jest to nowoczesna płyta gazowa do zabudowy. Stanowi idealną odpowiedź na potrzeby, które nieustannie się zmieniają. Klienci wciąż oczekują czegoś nowego, lepszego, rozbudowanego. Wykonana została ze szkła hartowanego, wyróżnia się trwałością oraz elegancją. Dodatkiem jest niezwykły palnik turbo o mocy 4kW. Innowacyjna płyta marki Kernau steruje się przy pomocy pokręteł. Posiada 9 poziomów mocy. Wystarczy ustawić pokrętło na danym poziomie i tak będzie się zachowywał palnik.
2
Płyta gazowa Electrolux KGG7536K

Płyta gazowa Electrolux KGG7536K o szerokości 75 cm, to fantastyczna opcja dla osób, które chcą mieć w kuchni specjalny palnik Speed. Żeliwne ruszty są bardzo trwałe i wytrzymałe. Będą w stanie przeżyć wiele długich lat. Precyzyjna regulacja płomienia pozwala na bardzo dokładne dostosowanie jego mocy. Palnik Wok to kolejna nowość. Znajdziemy tutaj multigłowicę o mocy 4 kW, która została zaprojektowana tak, by gwarantować najmocniejszy płomień ze wszystkich. Ten produkt to również elegancja sama w sobie.
3
Płyta gazowa KERNAU KGH 7511 TCI X

Kolejną ciekawą propozycją dla Ciebie i Twojej kuchni jest płyta gazowe Kernau KGH 7511. Znajdziemy tutaj 5 solidnych palników, które gwarantują wysoki komfort przygotowywania potraw. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie przed niekontrolowanym dopływem gazu. Automatyczna zapalarka znacznie ułatwia korzystanie z tego urządzenia. Marka Kernau gwarantuje stabilność, odporność na wysokie temperatury oraz wszystkie zabezpieczające technologie, które mają dbać o nasze bezpieczeństwo. Projektując swoją kuchnię, koniecznie weź ją pod uwagę.
4
Płyta gazowa Bosch Serie 4 PPS9A6B90

Jeśli szukasz płyty gazowej od pewnej marki, która nigdy Cię nie zawiodła, koniecznie zerknij na propozycję marki Bosch. Chodzi tutaj o produkt, jakim jest Bosch Serie 4 PPS9A6B90. W tym przypadku mamy do czynienia z FlameSelect, czyli technologią zaworów oferujących nowatorski system regulacji w skali mającej aż 9 stopni. Ciekawą opcją jest, że po wyłączeniu palnika, kuchenka ostrzega o gorących miejscach, aż do ich wystygnięcia. Jest to bardzo przydatna funkcja w sytuacji, kiedy mamy dzieci.
5
Płyta gazowa Amica PG9511XPR

Ostatnim przykładem fantastycznej płyty gazowej z pięcioma palnikami jest Amica PG9511XPR. Decydując się na tę kuchenkę, otrzymujesz w zestawie palnik Wok, duży palnik o mocy 2,8 kW, stabilne ruszt żeliwne, które są bardzo trwałe, a także powierzchnię nierdzewną. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa Twojego, domowników oraz samego domu Amica oferuje specjalne zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu. Jest to istotne, ponieważ niekontrolowany wypływ gazu może doprowadzić do pożaru, czy nawet wybuchu. Atutem tej kuchenki jest stalowa powłoka, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu.
Przewiń do góry