Aktualizacja: czerwiec, 2022

Pochłaniacz pyłu do paznokci ranking ( czerwiec, 2022 )

Pochłaniacz pyłu do paznokci to fantastyczne urządzenie, które służy do usuwania wszelkich zbędnych zanieczyszczeń w trakcie wykonywania zabiegów typu manicure lub pedicure, zapewniając tym samym porządek oraz higienę w danym miejscu pracy. Sprzęt ten stał się niezbędnym produktem w wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych oraz doskonale sprawdza się do domowego użytku. Na rynku spotkać można kompaktowe pochłaniacze, które nie zajmują zbyt wiele miejsca oraz specjalnie stworzone urządzenia do biurek z charakterystycznym wycięciem na tego typu sprzęt.
Najlepsze-Pochłaniacz-pyłu-do-paznokci -Ranking

Podsumowanie: 5 najlepszych pochłaniacz pyłu do paznokci

Najlepsze pochłaniacz pyłu do paznokci [NASZ RANKING]

1
Beauty System Mini Pochłaniacz Pyłu Promed Biały2

Fantastyczną propozycją w kategorii pochłaniaczy pyłu jest wysokiej jakości urządzenie Beauty System Mini o napięciu maksymalnym 230V słynnej niemieckiej firmy Promed. Sprawdzi się zarówno do profesjonalnego, jak i amatorskiego użytku. Pochłaniacz charakteryzuje niewielki, ergonomiczny kształt oraz elegancki, pasujący do każdego rodzaju mebla i wnętrza design. Wydajność pracy gwarantuje brak hałasu oraz mały pobór energii, eliminujący wysokie rachunki za prąd. Szybki montaż oraz łatwość wymiany filtra to dodatkowe zalety urządzenia.
2
Pochłaniacz Pyłu Kasetowy Momo J23

Pochłaniacz kasetowy Momo J23 to niezwykłe połączenie wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Model charakteryzuje się wysoką mocą, która wynosi aż 40W. Dzięki dużej powierzchni filtra wszelkie zanieczyszczenia zostają dokładnie usunięte, co sprawia, że pochłaniacz doskonale sprawdzi się w domu oraz w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Trwałość sprzętu gwarantuje wykonana z tworzywa sztucznego, odporna na uszkodzenia, obudowa. Jego kompaktowy rozmiar oraz neutralny design to nietuzinkowe zalety urządzenia.
3
Clavier Pochłaniacz Pyłu Biały 40W

Pochłaniacz pyłu od marki Clavier to rewelacyjne, cichutkie urządzenie, które pozwala pozbyć się wszelkiego pyłu i różnorodnych zanieczyszczeń powstałych w wyniku zabiegów, typu manicure lub pedicure. Z uwagi na niewielkie rozmiary oraz dużą moc – 40W znakomicie sprawdzi się w salonach kosmetycznych, ale także w domowym zaciszu. Urządzenie zostało wyposażone w 3 wiatraki, dzięki którym pochłanianie pyłu jest wyjątkowo szybkie i efektowne. Wygodę użytkowania gwarantuje nietuzinowy kształt sprzętu, który może służyć za podpórkę do rąk.
4
Iso Trade Pochłaniacz Pyłu Biały Beautylushh

Eleganckim, prostym w obsłudze i niesamowicie wydajnym pochłaniaczem pyłu do paznokci jest model Beautylush od marki Iso Trade. Urządzenie charakteryzują 3 wbudowane wiatraki, które doskonale pochłaniają wszelkie zanieczyszczenia powstałe w trakcie pracy z frezarką lub pilnikiem. Ergonomiczny kształt pochłaniacza pełni funkcję specjalnej podpórki pod ręce, umożliwiając tym samym wygodne i komfortowe wykonywanie zabiegów. W zestawie z urządzeniem znaleźć można też 2 wymienne worki na pył i zanieczyszczenia.
5
Profico Pochłaniacz Pyłu Do Frezarki Manicure Mocny +Worki

Jednym z tańszych, ale doskonale odgrywających swoją rolę pochłaniaczy jest model od Profico. Za atrakcyjną cenę można otrzymać wydajny, wygodny w użytkowaniu i dobry jakościowo sprzęt, który z powodzeniem znajdzie zastosowanie w salonie kosmetycznym oraz zaciszu domowej łazienki. Jego nietuzinkowa moc 35W oraz duży wiatrak odpowiadają za efektowne pochłanianie wszelkich zanieczyszczeń powstałych w trakcie manicure lub pedicure. Prostota obsługi oraz kształt będący podpórką pod ręce to dodatkowe zalety urządzenia.
Przewiń do góry