Aktualizacja: czerwiec, 2022

Torba na kółkach na zakupy ranking ( czerwiec, 2022 )

Zakupy bywają problematyczne, głównie dla starszych osób, które muszą sobie robić je samodzielnie. Jeśli posiadamy samochód, wszystkie ciężkie rzeczy możemy w nim przewozić, jednak brak samochodu oznacza zazwyczaj noszenie zakupów we własnych rękach. Wózki na zakupy najczęściej zwalniają nas z tego obowiązku, dzięki czemu możemy robić duże zakupy przy jednoczesnym ciągnięciu torby za sobą. Wózki na zakupy to fantastyczna alternatywa dla noszenia, która sprawdza się u osób starszych, ale i młodszych. Są wygodne, wytrzymałe i pozwalają na zrobienie dużych zakupów.
najlepsze torby na kolkach na zakupy ranking

Podsumowanie: 5 najlepszych toreb na kółkach na zakupy

Najlepsze torby na kółkach na zakupy [NASZ RANKING]

1
Orion Torba Na Zakupy Na Kółkach Styl

Torba na zakupy na kółkach czeskiej marki Orion to fantastyczny i niezwykle przydatny gadżet o pojemności 40 litrów i ładowności wynoszącej 30 kilogramów. Torba Styl wykonana jest z wytrzymałego materiału w kolorze szarym, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Torba ta z łatwością pomoże przewieźć ciężkie zakupy nie tylko osobom starszym, ale również tym młodszym. Jest praktyczna, łatwa do zamocowania oraz demontażu. Zamknięcie na sznurek to szybki sposób na ukrycie zakupów przed słońcem.
2
Wózek torba na kółkach zakupy Kwiat 35L

Torba na zakupy na kółkach Kwiat to wózek o wymiarach 33 x 20 x 53 cm. Pojemność wynosi 35 l, a ładowność nie powinna przekraczać 25 kg. Jest to oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Torba wykonana została z poliestru wysokiej jakości. Tego typu produkt pozwoli przewieźć nawet bardzo duże zakupy, bez męczenia się z ich niesieniem na rękach. Znacznie ułatwia podróż i jest w szczególności przydatna dla osób starszych, które nie korzystają z samochodów, a mieszkając w mieście nie każdy ma czas pomóc podczas zakupów.
3
Torba Na Kółkach _ Wózek Na Zakupy Gimi 30KG45L

Torba na zakupy na kółkach Gimi to markowy wózek na zakupy, model Argo. Wózek ten posiada dwa kółka piankowe o średnicy 15 cm. Dodatkowo wyposażony został w pakowną kieszeń zamykana na suwak. Wymiary samej torby to 32 x 25 x 50 cm. Wysokość wózka wynosi 96 cm. Średnica kół nie przekracza 15 cm. Waga wózka wynosi 2 kg, z kolei torba posiada udźwig aż 30 kg oraz pojemność 38 l. Stelaż z wygodną rączką odporną na uszkodzenia pozwala na bardzo komfortowe robienie zakupów oraz przewożenie ich do domu.
4
Gimi Torba na kółkach Argo czerwony, 45 l

Torba na zakupy na kółkach Argo marki Gimi to lekki, wygodny sposób na przewiezienie zakupów od sklepu do domu, bez konieczności niesienia ich w rękach. Kolor intensywnej czerwieni skutecznie przyciąga wzrok. Całość składa się z metalowej ramy oraz niezwykle odpornych na uszkodzenia gumowych kółek. Pojemność torby wynosi 45 l. W całości torba wykonana została z nieprzemakalnego materiału poliestrowego, który jest niezwykle odporny na otarcia i rozdarcia. Atutem dodatkowym atutem jest fakt, iż samą torbę można zdjąć ze stelaża i wyprać ją w pralce.
5
Goliat Torba Na Kółkach Wózek Na Zakupy Zamykany

Torba na zakupy na kółkach Goliat w kratkę to produkt umilający każde zakupy, dzięki temu, że nie trzeba ich dźwigać. Stelaż, na którym znajduje się zawieszona torba, wykonany został z niezwykle mocnego i przy okazji lekkiego tworzywa. Zamknięcie toby zapewnia bezpieczeństwo zakupów. Wielkość torby nie przekracza 45 cm. Kółka pozwalają na swobodne poruszanie się z zakupami po mieście. Produkt ten gwarantuje możliwość zrobienia dużych zakupów, bez konieczności niesienia ich w rękach. Jest to bowiem produkt bardzo przydatny osobom starszym, które bardzo często muszą liczyć tylko na siebie.
Przewiń do góry