Aktualizacja: czerwiec, 2022

Ranking urządzeń wielofunkcyjnych ( czerwiec, 2022 )

Nie masz w domu drukarki ani koparki? Chcesz kupić wszystko w jednym urządzeniu? Najlepszym wyjściem jest zakup urządzenia wielofunkcyjnego. Czym ono się charakteryzuje? Daje sporo możliwości, w tym właśnie drukowanie z komputera, kopiowanie oraz skanowanie. Prowadząc firmę lub małą domową działalność, na pewno takie funkcje będą Ci potrzebne. Dziecko także często potrzebuje coś wydrukować czy skopiować, zwłaszcza, jeśli chodzi do szkoły i otrzymuje zadania domowe. Urządzenie wielofunkcyjne będzie przydatne w każdym domu.

Podsumowanie: 5 najlepszych urządzeń wielofunkcyjnych

Najlepsze urządzeń wielofunkcyjnych [NASZ RANKING]

1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6955DW

Pierwszym produktem w naszym rankingu jest urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J6955DW. Oferuje drukowanie najwyższej jakości, a także kopiowanie i faksowanie w formacie A3. Charakteryzuje się najnowszą technologią głowic drukujących MAXDRIVE. Jest to urządzenie wielofunkcyjne typowo biznesowe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby użytkować je również w domu. Prędkość druku jednostronnego wynosi ok. 30 obr/min. Rozdzielczość druku to 1200×4800 dpi. Ponadto, sprzęt oferuje zabezpieczenia na poziomie biznesowym.
2
Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T520W

Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T520W to kolejna ciekawa propozycja dla osób, które szukają fantastycznych rozwiązań. Jest to urządzenie, które pozwala na drukowanie formatu A4. Posiada system zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem. Pozwala na łączność przy pomocy sieci WiFi. Jest to doskonałe rozwiązanie dla domowych i małych biur, gdzie nie trzeba wyszukanych urządzeń za wysokie kwoty. Uzupełnianie tuszu odbywa się w ekspresowym tempie. Wystarczy mieć pod ręką odpowiednie buteleczki z kolorami.
3
Brother TonerBenefit DCP-1623WE

Jeśli szukasz dobrego urządzenia wielofunkcyjnego, które Cię nie zawiedzie, koniecznie sprawdź sprzęt Brother TonerBenefit DCP-1623WE. Jest to w pełni bezprzewodowe, laserowe urządzenie, które sprawdzi się zarówno w małym biurze, jak i w domu. Pozwala na drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Sprzęt ten zapewnia ciszą pracę z maksymalną prędkością drukowania. Gwarantują oszczędność i wydajność. Brother to marka, która również zapewnia długotrwałą eksploatację. Jest to numer jeden na rynku drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
4
Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3251

Epson L3251 to wspaniałe urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli Ci raz na zawsze pożegnać się z kartridżami. Możesz cieszyc się drukowaniem bezprzewodowym oraz bardzo niskim kosztem wydruku. Producent zapewnia, że na kosztach oszczędzisz nawet do 90%. Dzieje się tak dzięki temu, iż jest to drukarka wersji EcoTank bez kartridży. Urządzenie to jest nowoczesne ora wszechstronne, a dołączony do zestawu tusz pozwoli wydrukować Ci do 8100 kartek w czerni oraz 6500 stron w kolorze. Dodatkowym atutem jest aplikacja Epson Smart, która pozwala zdalnie sterować drukarką.
5
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS5150

Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS5150 jest prostym i niedrogim sprzętem, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i w szkole czy w małej firmie. Jest małe, eleganckie, a przy okazji bardzo łatwe w obsłudze. Pozwala na proste drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Zapewnia zaawansowaną łączność bezprzewodową wraz z innymi urządzeniami, takimi jak komputer, tablet czy telefon. Usługa PIXMA Cloud Link zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych, jak i skanowania do usług pamięci masowej.
Przewiń do góry