AKTUALIZACJA: Lipiec, 2021

Ranking Żarówek H7 ( Lipiec, 2021 )

Nasz Wybór

Philips H7 WhiteVision
Ultra 4200K

PREMIUM

Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox

NAJPOPULARNIEJSZY

H7 PHILIPS RacingVision
+150% 2 szt.

Zdecydowaliśmy się przygotować dla was ranking, który ułatwi w podjęciu decyzji związanej z wyborem najlepszego dla siebie produktu. Dzięki wysokiej jakości każdego z prezentowanych w rankingu produktów, możecie być pewni, że zaproponowane przez nas żarówki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowoczesne technologie projektowania, doboru materiałów oraz produkcji, to równocześnie dbałość o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.

najlepsze zarowki h7 ranking

Podsumowanie: 5 Najlepszych Żarówek H7

1
Philips H7 WhiteVision Ultra 4200K
5/5
2
Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox
5/5
3
H7 PHILIPS RacingVision +150% 2 szt.
5/5
4
BOSCH H7 XENON BLUE 12V 55W
5/5
5
TUNGSRAM H7 MEGALIGHT ULTRA +120%
5/5

Najlepsze Żarówki H7
[NASZ RANKING]

1

Philips H7 WhiteVision Ultra 4200K

Nowe żarówki do reflektorów niezależnie od tego czy będą one zastosowane do świateł drogowych czy mijania, mogą mieć kluczowe znaczenie w przypadku zachowania bezpieczeństwa podróży. Philips oferuje zatem rozwiązania nowoczesne i spełniające standardy bezpieczeństwa, przy zachowaniu prostej i sprawdzonej formy.

 

Philips H7 WhiteVision Ultra 4200K to żarówki zapewniające wyraziste światło w białym odcieniu do 4200 kelwinów. Dzięki takiemu oświetleniu każdy pojazd przystosowany do halogenowych żarówek będzie mógł zapewnić bezpieczną podróż. Dokładne doświetlenie trasy, wygodna i nie męcząca wzroku barwa żarówek to dodatkowy ich atut. Firma Philips od zawsze stawia na jakość i precyzję wykonania, dlatego też żarówki w wersji WhiteVision Ultra 4200K, to idealne rozwiązanie do samochodów, których reflektory są dostosowane do wersji H7. Biały odcień żarówek z pewnością zapewni nie tylko komfort podróżowania, ale również bezpieczeństwo pozostałych użytkowników drogi.

2

Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox

Produkt poddany naszej analizie to jedna z propozycji firmy Osram. Niewątpliwie jest to propozycja spełniająca najbardziej wygórowane wytyczne, odpowiadająca surowym standardom i co najważniejsze, zapewniająca bezpieczeństwo w trakcie podróży. Dobrze dobrana technologia oraz odpowiednia jakość barwy, to istotne elementy wpływające na komfort prowadzenia pojazdu, zwłaszcza  w warunkach ograniczonej widoczności.

Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox to żarówki, które są kompatybilne z reflektorami szerokiej listy pojazdów. Producent zadbał więc o to, aby żarówki spełniały zasady uniwersalności, gdyż ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy konieczna jest szybka wymiana zużytych żarówek.

Firma Osram, znana jest jako wiodący producent oświetlenia i od wielu lat, doskonale dopasowuje swoje produkty do aktualnych oczekiwań klientów oraz  rynku. Żarnik zastosowany w Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox jest w stanie doświetlić odległość nawet do 150m przed pojazdem, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo na drodze zwłaszcza w trakcie podróży po zmroku.

3

H7 PHILIPS RacingVision +150% 2 szt.

Philips to niekwestionowany lider wśród oświetlenia samochodowego. Propozycje tego producenta, to od wielu lat nowoczesna linia najlepszych żarówek samochodowych w wersji H7, które spełniają wysoce sprecyzowane oczekiwania nie tylko klientów, ale także wszelkich standardów i norm bezpieczeństwa, a te jak wiemy, są kluczowe w trakcie każdej podróży niezależnie od pory dnia, roku  czy warunków atmosferycznych.

 

Żarówki H7 PHILIPS RacingVision+150% 2 szt. to między innymi zoptymalizowany żarnik, zapewniający nie tylko odpowiednią barwę żarówki, ale również komfortowy kierunek oświetlenia. Dzięki temu, żarówki  PHILIPS RacingVision+150% zapewniają bezpieczne podróżowanie oraz brak zmęczenia wzroku kierowcy, co w przypadku długich tras lub jazdy po zmroku jest niezwykle cenne. Firma Philips jak zapewne wiecie, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych z oświetleniem. Nie słabnąca popularność żarówek Philips, szczególnie w wersji

RacingVision+150% jest związana z wysoką jakością ich wykonania, którą nie ukrywajmy, doceniają kierowcy nie tylko samochodów sportowych.

4

BOSCH H7 XENON BLUE 12V 55W

BOSCH względu na dużą ilość podobnych produktów na rynku, zdecydował się na ofertę własnej, wysokiej jakości linii żarówek samochodowych. Oferta w systemie H7 , czyli jednej z najbardziej popularnych technologii zastosowanych w reflektorach, to również nowoczesne rozwiązania w odniesieniu do zapewnienia odpowiedniego rozproszenia światła i optymalnej barwy.

Żarówki firmy BOSCH, to jedne z najbardziej popularnych i cenionych żarówek na rynku. Nic więc zaskakującego, że kolejnym produktem na rynku były żarówki H7 XENON BLUE 12V 55W. Żarnik dopasowany w tej wersji żarówek to idealne połączenie jakości i precyzji wykonania. Dzięki temu biało – niebieska barwa światła nie razi pozostałych uczestników drogi. Jest to ważny element zapewniający bezpieczeństwo także kierowcy pojazdu. Dodatkowe, wysokiej jakości materiały użyte do produkcji żarówek BOSCH zapewniają odporność na wstrząsy, a także na promieniowanie UV. Takie rozwiązania zwiększają żywotność żarówki oraz zachowanie wysokiej jakości przez cały czas użytkowania.

5

TUNGSRAM H7 MEGALIGHT ULTRA +120%

Dobór odpowiedniej jakości żarówek samochodowych H7 to decyzja, która może mieć wpływ na komfort jazdy przez najbliższych kilkaset kilometrów. Bezpieczeństwo i dobre doświetlenie drogi przed pojazdem jest ważne również dla pozostałych uczestników drogi, stąd też dobra jakość żarówek i odpowiednia barwa, są w tym wypadku bardzo istotne.

TUNGSRAM H7 MEGALIGHT ULTRA +120%, to doskonała alternatywa dla każdego, kto poszukuje nowych rozwiązań. Ta węgierska firma cieszy się nie tylko zaufaniem, ale również znajomością nowoczesnych technologii, które w zdecydowany sposób ułatwiają produkcję wysokiej jakości żarówek. Słabsza i ograniczona widoczność na drodze to przeszłość. Zastosowanie odpowiedniej jakości żarówek jest w takich przypadkach niezbędne. Dlatego też TUNGSRAM H7 MEGALIGHT ULTRA +120%, to doskonały przykład precyzji, dopasowanego żarnika oraz odpowiedniej, bezpiecznej dla wzroku barwy światła. Moc żarówek również nie jest przypadkowa, 55W to wartość bezpieczna dla każdego reflektora.

Przewiń do góry